10.Yılında Aziz Yıldırım Ve Fenerbahçe

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

10.Yılında Aziz Yıldırım Ve Fenerbahçe

Mesaj  Niko Bir Ptsi Mart 03, 2008 4:26 am

Dünya kulübüne adım adım
Başkanımız Yıldırım, F.Bahçe'nin bir dünya markası olacağı günleri birlikte göreceğimizi söyledi

Fenerbahçemizin Başkanı Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli kulüpte son 10 yılda gerçekleşen gelişmelerin, taraflı tarafsız herkesçe takdir edilmesinin kendisini son derece mutlu ettiğini söyledi. Aziz Yıldırım, Fenerbahçemizin resmi dergisinin Mart ayı sayısında yer alan yazısında, geçen ay Fenerbahçe Kulübü başkanlığında 10. yılını tamamladığını hatırlatarak, şu ifadeleri kullandı:

''Bununla ilgili olarak FB TV tarafından hazırlanan belgesel ve Sayın Ali Şen tarafından organize edilen yemek anılarımda daima kalacak. FB TV tarafından hazırlanan belgeseli seyrederken kulübümüzün nasıl bir zaman tünelinden geçmiş olduğunu bir kez daha hatırladım. Tüm Fenerbahçeliler'in bu süreci daima hafızalarında tutmalarında yarar görüyorum. Bugün gıpta edilen kurumsal gelişme sürecimizin hikayesi bu zaman diliminde yaşanmıştır. Fenerbahçe Spor Kulübü'nün önümüzdeki yıllarda göstereceği gelişme sürecinin de ip uçları bu belgeselde yer almaktadır.''

''Kulübümüzde son 10 yılda gerçekleşen gelişmelerin taraflı tarafsız herkesçe takdir edilmesi, beni son derece mutlu etmiştir'' diyen Yıldırım, şöyle devam etti:

''Başkan olarak her türlü icraatımızın sonucu bana yazılmış olsa da, bu başarının ekip olmanın bir sonucu olduğunu ifade etmek ve bu ekipte olanlara hakkını teslim etmek gerektiğini düşünüyorum. Bu vesile ile birlikte görev yaptığım yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, Yüksek Divan Kurulu başkan ve üyelerine, kulübümüz üyelerine, çalışanlarımıza, sporcularımıza, teknik adamlarımıza teşekkürlerimi bir kez daha sunuyorum. Tabii özel olarak da Son sözü Fenerbahçe olan, 'Hep destek tam destek' sloganı ile arkamızda duran büyük Fenerbahçe taraftarına şükranlarımı sunuyorum.''

-''KULÜBÜMÜZ DÜNYA MARKASI OLACAK''-

Aziz Yıldırım, geçmişin geride kaldığını artık geleceği planlama ve projeleri gerçekleştirme zamanı olduğunu da ifade ederek, ''Önümüzdeki süreçte benim ve yönetici arkadaşlarımın ağzından duymaya alışacağınız yeni bir düşünce olan 'dünya kulübü' olma iddiasını, siz taraftarlarımız ile birlikte taşıyacağız. Kulübümüzün ekonomik büyüklüğünü geliştirme, yeni tesisler için yeni proje ve yatırımlar, kulüp üye sayısının 1 milyona çıkarılması, şirketleşme ve yeni halka açılma stratejileri bu dönemde satır başları olacak. Bu şekilde uluslararası alanda sürdürülebilir başarının yakalanacağı, kulübümüzün bir dünya markası olacağı günleri birlikte yaşayacağız'' dedi.

Fenerbahçe'nin Avrupa ve dünyanın dev kulüpleri arasında yer alacağını belirten Yıldırım, ''Kurumsal faaliyetler ile elde edilen gelir kalemlerinin arttırılacağı bu dönemin sonunda,
Niko
Admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://wWw.OrJiNaLiZ.BiZ

Geri: 10.Yılında Aziz Yıldırım Ve Fenerbahçe

Mesaj  ©BAHRİYeLi-£ Bir Ptsi Mart 03, 2008 4:26 am

olsun bakalımm...... cix cix cix

Büyük Amiral
Büyük Amiral

Kullanıcı profilini gör http://bahriyeli.4rumer.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön